DOMEKO Group

Swiat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.

Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie DOMEKO Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa w ramach jednej kompleksowej oferty,

zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonaliźmie, oraz zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.


Materiały budowlane

Budowa domów

Finanse

Import - Export DOMEKOGroup.com

home / partnerzy

Budowa domów

Domikonbau

Klient: DOMIKONBAU

www.domikonbau.com


Pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym, światowym poziomie. Sprawimy, by budowanie było zarówno korzyścią, jak i przyjemnością.

Radca Prawny

Piotr Łatkowski

Klient: Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Łatkowski

www.kpls.pl


Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Łatkowskiego działa na rynku usług prawnych od 2004 roku. Kancelaria ściśle współpracuje także z doradcami podatkowymi i notariuszami. Obsługa prawna świadczona jest przez Kancelarię także w języku angielskim i niemieckim.

Budowa domów

Seb Bud

Klient: SEBASTIAN PARAFINOWICZ SEB BUD FIRMA BUDOWLANA

www.twojtanidom.pl


Jako doświadczona wielkopolska firma budowlana specjalizujemy się w domach pod klucz i w stanie developerskim. Świadczymy profesjonalne usługi budowlane od 1999 roku, co pozwoliło nam zdobyć bogatą praktykę, ale też szeroką bazę sprawdzonych dostawców.

Hurtownia wyrobów stalowych

STALBUD

Klient: STALBUD Spółka z o.o.

www.stalbud.com.pl


Firma powstała w roku 1990 i jest spółką z całkowicie polskim kapitałem. Wieloletnie doświadczenie w handlu, dobra lokalizacja, profesjonalna obsługa i dostępność szerokiego asortymentu wyrobów ze stali, elementów złącznych oraz artykułów budowlanych to zadowolenie klientów.

Budowa domów

SimplyBau

Klient: SIMPLYBAU Spółka z o.o.

www.simplybau.com


Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych na najwyższym poziomie. Dbałość o największe detale i szczegóły to dla nas priorytet. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem.

Innowacyjne Finanse

Novum Credit

Klient: NOVUMCREDIT Spółka z o.o.

www.novumcredit.com


NOVUM CREDIT to polska marka oferująca wsparcie finansowe. W sprawdzony i zaufany sposób potrafimy zaradzić Twoim finansom. Nasza bogata oferta finansowa składa się z kredytów ( gotówkowe, samochodowe, hipoteczne ), leasingu oraz ubezpieczeń.