DOMEKO Group

Swiat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.

Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie DOMEKO Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa w ramach jednej kompleksowej oferty,

zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonaliźmie, oraz zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.


Materiały budowlane

Budowa domów

Finanse

Import - Export DOMEKOGroup.com

home / o nas

O nas,

poznajmy się bliżej.

Niewątpliwie budowa domu to trudne zadanie wymagające czasu i zaangażowania.

Jednym z jego elementów jest wybór właściwego dostawcy materiałów budowlanych.

Dostawca materiałów, oprócz kwalifikacji powinien służyć pomocą, doświadczeniem, ale także zrozumieniem przyszłego inwestora. Na fundamencie tych partnerskich relacji w 2008r. powstała firma Domeko.

Wypracowane przez lata kontakty z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, inżynierami, architektami, konstruktorami, biurami projektowymi i przedsiębiorstwami budowlanymi zaowocowały wzrostem marki na rynku.

Kolejny przełom w naszej działalności to rok 2015. Pojawił się wtedy pomysł zagospodarowania wspólnych pasji i ambicji dla stworzenia nowej jakości, bardziej dopasowanej do potrzeb dzisiejszych kontrahentów.

Decyzja o powstaniu i połączeniu sił Domikonbau z Domeko, bo o tym wyżej mowa, stała się początkiem nowej drogi, która prowadzi do usprawnienia komunikacji, reakcji na potrzeby i zadowolenie klienta.

Dziś oferujemy państwu szeroki asortyment wyrobów stalowych, materiałów budowlanych, jak również usług. Wykonujemy drobne naprawy, remonty, renowacje oraz budowy obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej.